Veelgestelde vragen
Bekijk hier welke vragen wij vaak krijgen van onze klanten.
Ontdek waar je van houdt tijdens een avond spelen in Veenendaal. De Johannus studio P350 staat voor u klaar.
Johannus studio P350
Met drie klavieren is de positief-uitvoering Studio P-350 een perfect studieorgel voor de beginnende en gevorderde organist. De dispositie van 37 stemmen plus diverse solostemmen, maken de mogelijkheden van dit orgel omvangrijk. Het 2.1-audiosysteem straalt het wereldberoemde Johannusgeluid van de Studio P-350 direct af op het gehoor van de bespeler. Dat maakt de speelervaring intens en doet denken aan het bespelen van een echt pijporgel.
Prijs is op basis van 6 maanden garantie, afleverbeurt en inclusief bezorging.
Wij delen graag onze kennis en passie om u te voorzien van een goed advies voor de aankoop van een orgel. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren.
Specificaties
Disposities
| Hoofdwerk | Zwelwerk | Positief | Pedaal | Speelhulpen |
| Bourdon 16’ | Holpijp 8’ | Bourdon 16’ | Prestantbas 16’ | Koppel POS/HW |
| Prestant 8’ | Viola di Gamba 8’ | Fluit 4’ | Subbas 16’ | Koppel ZW/HW |
| Roerfluit 8’ | Vox Celeste 8’ | Nasard 2 2/3’ | Octaafbas 8’ | Koppel POS/PED |
| Gamba 8’ | Prestant 4’ | Fluit 2’ | Gedekt 8’ | Koppel HW/PED |
| Octaaf 4’ | Koppelfluit 4’ | Terts 1 3/5’ | Koraalbas 4’ | Koppel ZW/PED |
| Open Fluit 4’ | Quintfluit 2 2/3’ | Quintfluit 1 1/3’ | Bazuin 16’ | Tremulant Hoofdwerk |
| Quint 2 2/3’ | Woudfluit 2’ | Sifflet 1’ | Trompet 8’ | Tremulant Zwelwerk |
| Octaaf 2’ | Scherp III’ | Mixtuur III’ | Tremulant Positief | |
| Cornet IV’ | Fagot 16’ | Dulciaan 8’ | ||
| Mixtuur IV’ | Hobo 8’ | |||
| Trompet 8’ |
Klavieren
Op dit orgel zitten 3 Klavieren, bedoeld om met de handen verschillende stemmen en klanken te bespelen.
Omvang pedaal
De Johannus studio P350 heeft een pedaalomvang van 30-tonig, dit geeft aan welk toonbereik met de voeten gespeeld kan worden.
Houtsoort
De houtsoort (bij de Johannus studio P350 is dit Laminaat) bepaalt de klank, uitstraling en duurzaamheid van het orgel.
Kleur
De kleur bepaalt de uitstraling en visuele stijl van het orgel. De kleur Licht laminaat past goed bij de Johannus studio P350.
Korting bij het inruilen van uw huidige orgel
Bent u toe aan een nieuw orgel? Dan kunt u gebruik maken van onze inruilservice voor korting op een huiskamerorgel uit onze collectie. We taxeren de waarde van uw huidige orgel op een professionele manier.
Veelgestelde vragen
Bekijk hier welke vragen wij vaak krijgen van onze klanten.
1: Krijg ik garantie op het orgel?
2: Is het occasion orgel nagekeken?
3: Ik zoek een specifiek model occasion, kan ik deze bij jullie vinden?
Bent u toe aan een nieuwe orgel? Dan kunt u gebruik maken van onze inruilservice voor korting op een huiskamerorgel uit onze collectie. We taxeren de waarde van uw huidige orgel op een professionele manier.
Ook voor onderhoud of reparatie bent u bij ons aan het juiste adres. Heeft u een probleem of storing? Laat het ons weten.
Wij bieden een gevarieerde collectie in verschillende prijsklassen, van goedkope orgel occasions tot de nieuwste digitale orgels. Waar u ook voor kiest, bij ons bent u bij ieder orgel verzekerd van kwaliteit en 2 jaar garantie op een nieuw orgel en 6 maanden op een occasion.